PRZEZ LATA CHODZISZ DO DENTYSTY,
A WCIĄŻ COŚ NOWEGO TRZEBA LECZYĆ?
CZAS TO ZMIENIĆ!
ZRÓB TO Z NAMI!
787 001 006
JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ
FB
soldentis@soldentis.com.pl
 
 
dr Agnieszka Nowakowska-Mohr
Agnieszka Nowakowska-Mohr
SPECJALISTA PEDODONTA

Nauczyciel akademicki, uczy studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, który również sama ukończyła. Posiada tytuł specjalisty z dziedziny pedodoncji.
W codziennej praktyce oprócz leczenia dzieci zajmuje się również endodoncją czyli leczeniem kanałowym pod mikroskopem. Aby móc pracować zgodnie z wymaganiami nowoczesnej stomatologii, stale uczestniczy w szkoleniach i kursach, co potwierdzają uzyskane dyplomy i certyfikaty.
agnieszka.nowakowska@soldentis.com
Nauczyciel akademicki, uczy studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, który również sama ukończyła. Posiada tytuł specjalisty z dziedziny pedodoncji.
W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Aby móc pracować zgodnie z wymaganiami nowoczesnej stomatologii, stale uczestniczy w szkoleniach i kursach, co potwierdzają uzyskane dyplomy i certyfikaty.
Agnieszka Nowakowska-Mohr
Agnieszka
Nowakowska-Mohr

SPECJALISTA STOMATOLOGII DZIECIĘCEJ
agnieszka.nowakowska@soldentis.com
 
ZABIEGI PROFILAKTYCZNE
Są to podstawowe zabiegi, przeprowadzane przez higienistkę stomatologiczną, gwarantujące utrzymanie długotrwałego efektu leczenia.
LECZENIE ZACHOWAWCZE
Leczenie zachowawcze ma na celu usunięcie próchnicy i przywrócenie wszystkich funkcji zębów przy możliwie najmniejszej utracie naturalnych tkanek.
PROTETYKA
To dziedzina stomatologii, która zajmuje się odbudową brakujących lub bardzo zniszczonych zębów oraz przywracaniem ich funkcji.
Zabiegi profilaktyczneZabiegi profilaktyczne
Leczenie zachowawczeLeczenie zachowawcze
ProtetykaProtetyka
ENDODONCJA
Celem endodoncji jest oczyszczenie, zdezynfekowanie i szczelne wypełnienie kanałów zęba na całej ich długości. Tylko bardzo dokładnie wykonane leczenie daje przewidywalne rezultaty.
EndodoncjaEndodoncja
STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
Łączy w sobie elementy leczenia zachowawczego oraz protetycznego. Wymaga bardzo dużej precyzji, umiejętności planowania oraz zdolności manualnych.
Stomatologia estetycznaStomatologia estetyczna
LECZENIE CHIRURGICZNE
Obejmuje zabiegi z zakresu usuwania zębów, plastyki dziąseł oraz resekcji wierzchołków korzeni. Prawie zawsze są to procedury przygotowujące do dalszego leczenia
Leczenie chirurgiczneLeczenie chirurgiczne
STOMATOLOGIA DZIECIĘCA
Podchodzimy do leczenia dzieci z wielkim zrozumieniem dla ich postrzegania świata. Pacjent musi czuć się u nas bezpiecznie i komfortowo niezależnie od wieku.
WYBIELANIE ZĘBÓW
Wybielanie zębów jest obecnie najpopularniejszym zabiegiem z zakresu   stomatologii estetycznej. Przed przystąpieniem do wybielania należy wyleczyć próchnicę oraz usunąć kamień nazębny.
SKALING - USUWANIE KAMIENIA
Prawidłowe i regularne usuwanie kamienia nazębnego chroni przed chorobami tkanek przyzębia (dziąseł i kości), a także jest podstawą szeroko pojętej profilaktyki przeciwpróchnicowej.
SolDentis - Stomatologia Kompleksowa
ul. Kościuszki 113/6u, 50-442 Wrocław
 
Przelewy: 43 1140 2004 0000 3102 8169 3554
REMEDIUM Jakub Kuśnierek,
ul. Śmigielska 7d, 64-113 OSIECZNA
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
sobota, niedziela: nieczynne
tel. 787 001 006
soldentis@soldentis.com.pl